Ana Sayfa
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yeni Üye
Fizyoterapi Katalog
Etkinlikler
Etkinlik Talebi
İletişim
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Kuruluşudur.
Gündem
Akademik Eğitim
Mesleki Eğitim
Kişisel Gelişim
Öne Çıkanlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Akademisini Kuruldu.....Türkiye Fizyoterapistler Derneği Üyeli ile Mesleğine ve Geleceğine Yatırım Yap
21-12-2017
Fizyoterapide Bilimsel Makale Yazma Stratejileri
206'kez okundu.Sevgili Meslektaşlarım,

Albert Einstein bilimi, her türlü düzenden yoksun duyu verileri ile düzenli düşünceler arasında uygunluk sağlama çabası olarak tanımlar. Elbette, Einstein’in düşünceler arasında uygunluk çabası mesleğimizde anlam bulur ve bilgi hareket kazanır, değişimin cazibesi ile kanıta dayalı akademik bir önermeye dönüşür.

Fizyoterapi, Hipokrates'in hastalarını dogma usullerin üstünde kanıta dayalı yöntemleri kullanması ile başlamış bir meslektir. Bilim mesleğimizin temeli oluşturmakla yetinmez aynı zamanda yolumuzu da aydınlatır. 

Akademik veya bilime katkı yapmak isteyen her fizyoterapist bilimsel makale çalışmalarında ve yazma süreçlerinde referans alacakları stratejilere ihtiyaç duyarlar. 

Değerli Meslektaşlarım, akademik veya gelecekte bu yönde kariyer yapacak meslektaşlarımız için fztakademi olarak " Fizyoterapide Bilimsel Makale Yazma Stratejileri " kursu düzenlemekteyiz. 

Kursumuzu, bilimsel bir zihin yapısı ile bizlere destek olacak olan Değerli Hocamız Prof. Dr. Yavuz Yakut gerçekleştirecektir.  

Deneyimli ve geleceğin başarılı fizyoterapistleri ile 20 Ocak 2018 tarihinde ‟ Fizyoterapide Bilimsel Makale Yazma Stratejileri ” kursumuzda buluşuyoruz. 

fztakademi’nin eğitimlerinde öğrenme coşkusu ile buluşmak dileği ile…

Prof. Dr. Tülin Düger
Türkiye Fizyoterapistler Derneği 
     Yönetim Kurulu Başkanı 

Etiketler
Kurs, Fizyoterapist, Rehabilitasyon, Makale, Yazma, Strateji
Yorum Yaz
Yorumlar
GÜNCEL HABERLER
İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

KURUM İLKELERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARI

© Copyright 2012 fztakademi.org