Ana Sayfa
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yeni Üye
Fizyoterapi Katalog
Etkinlikler
Etkinlik Talebi
İletişim
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Kuruluşudur.
Gündem
Akademik Eğitim
Mesleki Eğitim
Kişisel Gelişim
Öne Çıkanlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Akademisini Kuruldu.....Türkiye Fizyoterapistler Derneği Üyeli ile Mesleğine ve Geleceğine Yatırım Yap
16-03-2018
8 Nisan Türkiye Fizyoterapistler Günü Adana'da Başlıyor.
462'kez okundu.


Sevgili Meslektaşlarım,

8 Nisan Türkiye Fizyoterapistler Günü etkinlikleri Ülkemizin de " Geleceğe umut dolu bir bakış ve İstihdamdan için yeni alanlar " vizyonu ile hep birlikte kutlayacağız.

8 Nisan Türkiye Fizyoterapistler Günü kapsamında Türkiye Fizyoterapistler Derneği Yönetim Kurulu olarak İl Temsilciliklerimizle birlikte mesleğimizin kamuoyu farkındalığını arttıracak, istihdam çalışmalarını destekleyecek sosyal, kültürel organizasyonlar ve beraberinde yerel ve ulusal siyasi karar erkleri ile meslek sorunlarına yönelik iletişim ve değerlendirme çalışmalarımızı yoğun ve süreklilik içinde gerçekleştireceğiz. 
Bu çalışmalarımıza sizlerin katılımını sağlamak, önerilerinizi ve iş bilirliği seçenekleri oluşturmak amacı içinde Adana ve çevresindeki tüm illerdeki meslektaşlarımız ile iki farklı özellikte kurs ve geniş katılımlı toplandı düzenindeki yemekte buluşuyoruz.

Yemek organizasyonumuzu bir araya gelmemizi sağlayan ve organizasyonu gerçekleştiren değerli Adana il temsilcimiz Sayın Özlem Sayılır Bektaş’a teşekkür ederim. 
Tüm meslektaşlarımı sevgi ile bekliyorum. 
Birlikte daha büyüyeceğiz.

     Prof. Dr. Tülin Düger
Türkiye Fizyoterapistler Derneği 
Yönetim Kurulu Başkanı

Etiketler
Fizyoterapist, Adana, 8 Nisan
Yorum Yaz
Yorumlar
GÜNCEL HABERLER
İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

KURUM İLKELERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARI

© Copyright 2012 fztakademi.org